Kurumsal

Kısaca Biz;

Modof Mutfak olarak dinamik ve daha gelişimci bir imalat sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler geliştirerek size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan Modof Mutfak, siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Modof, alanında uzman mühendislerin, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği projelerini, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak üretime geçirmektedir.

VİZYONUMUZ

Modof Mutfak, Mutfak Mobilyaları üretmek ve servis vermek amacı ile faaliyete geçmiştir. Sürekli büyüme anlayışı ile; kapasitesini etkin kullanan, kaliteden ödün vermeyen, geliştirme faaliyetlerine önem veren, en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini ve dünya standartlarında en yüksek kaliteyi, en makul fiyatlarda müşterilerimize sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Sektöründe edinilmiş bilgi ve tecrübeleri gelecek kuşaklara aktaran, teknolojisinde sürekli gelişimi sağlayan, rekabetçi yapısıyla paydaşları ve ülke ekonomisi için değer üreten, topluma ve çevreye karşı duyarlı, sürdürülebilir bir dinamizm yaratmaktır.

AR-GE

Müşterilerimizin ve dahil olduğumuz sektörlerin ihtiyaçlarını göz önüne aldığımızda, ürettiğimiz ürünün ve hizmetlerin var olanlardan daha iyi olması için, devamlı araştırma yapıyoruz. Eğitimler ve sürekli gelişme sayesinde müşterilerimize yeni ve akılcı olanaklar sunuyoruz.